Nieuwsbrief, april 2020

Het lijkt erop dat onze wereld op veel niveaus op zijn kop is gezet. Veel dingen die we als vanzelfsprekend hadden beschouwd, zijn nu onzeker. En onze dagelijkse routines zijn er niet meer.

Dat is zeker het geval geweest voor mij en onze Gleaning For The World team. Toch staan ​​we ondanks dit alles vast en toegewijd om een ​​echt en blijvend verschil te maken in deze tijden van onrust.

Zelfs toen het Coronavirus in het buitenland opkwam, reageerden we actief op degenen die door de verwoestende tornado's in Tennessee. We plaatsten twee ladingen voorraden voor trekkers in Cookeville ter waarde van $ 140,260. Deze ladingen bestonden uit:

  • Niet-bederfelijk eten en snacks
  • Producten voor persoonlijke verzorging en hygiëne
  • Keuken- en huishoudelijke artikelen - Bordenbekers, bestek, opbergdozen, vuilniszakken en opbergzakken
  • Papierproducten - toiletpapier, papieren handdoeken, servetten en tissues
  • Babybenodigdheden - Babyvoeding, luiers, doekjes, crèmes en lotion
  • Voedsel voor huisdieren, liter en lekkernijen
  • Gatorade en gezonde sappen

Ons werk in Tennessee is aan de gang.

Aangezien de coronavirus weken geleden op de radar kwamen, begonnen we kritieke voorraden naar medische instellingen te verzenden, waaronder:

  • Ziekenhuizen, eerstehulpverleners en ambulancepersoneel, verpleeghuizen, geestelijke gezondheidszorg, maatschappelijk werkers, verpleegsters in hospices en voederschuilplaatsen.
  • We hebben beschermende overalls, handschoenen, 3-laags gezichtsmaskers en N95-maskers verdeeld. In totaal hebben we meer dan 5.5 miljoen maskers en persoonlijke beschermingsmiddelen verzonden!

Ons werk in deze wereldwijde crisis gaat door en zal nog enige tijd duren. Naast onze internationale hulp hebben we medische benodigdheden geleverd aan partners in VA, NC, PA, NY, NJ, IL en CA.

Ondertussen, hoewel nog lang niet zo zichtbaar, gaan onze voortdurende inspanningen voor humanitaire hulp door, aangezien velen over de hele wereld worden geconfronteerd met de ontberingen van natuurlijke en door de mens veroorzaakte rampen. De beproevingen van het leven gaan door, ook al is iedereen gefocust op de pandemie.

Uw partnerschap is voor ons van vitaal belang en wij vinden het niet vanzelfsprekend.  Hoewel sommigen in onzekere tijden conservatiever worden in hun financiële gaven, kan ik u verzekeren dat de enige plaats die u moet blijven steunen, is: Gleaning For The World.

Ik kan dat stoutmoedig zeggen omdat ik uit de eerste hand het werk zie dat elke dag wordt gedaan vanuit onze bescheiden magazijnen in Concord, VA. Ons team van vrijwilligers, medewerkers en productpartners is druk bezig anderen te helpen.

Ja, we volgen alle veiligheidsrichtlijnen en overheidsbeperkingen terwijl ze evolueren, maar we blijven kritische producten ontvangen, voorbereiden en verzenden waar ze het meest nodig zijn.

En, terwijl we allemaal de betekenis van Pasen in ons hart vieren, mogen jullie deze maand het leven op een nieuwe manier ervaren. Moge het de geboorte zijn van een nieuw tijdperk voor jou - een nieuwe start!

Dank u voor uw inzet om anderen te helpen die minder geluk hebben dan uzelf. Ik bid dat we samen de uitdaging opnieuw zullen aangaan.

Als ons team u op wat voor manier dan ook van dienst kan zijn, laat het ons dan weten. We bidden dat God deze maand en daarna een geweldig werk zal doen door onze inspanningen!

In service en partnerschap,

Jeane Smiley-Mason

President en COO

Onze laatste berichten

Als januari 2021 begint, wilt u overwegen om een ​​terugkerend fenomeen te worden Gleaning For The World donateur? Uw automatisch terugkerende maandelijkse, driemaandelijkse of jaarlijkse donatie helpt ons om Gods liefde en het voorzien in behoeften lokaal, nationaal en over de hele wereld te blijven delen. Vorig jaar was moeilijk voor iedereen, ook voor non-profitorganisaties. Daarom zijn we op zoek naar goede mensen zoals jij om JA te zeggen en een automatisch terugkerend geschenk te geven Gleaning. Ga naar GFTW.org/recurringgift voor meer informatie over onze plannen voor 2021 en hoe uw terugkerende gift kan helpen! U kunt zich vandaag aanmelden en als er ooit een tijd is om uw terugkerende geschenk te annuleren, hoeft u alleen maar te bellen: geen gedoe en geen vragen. We zijn dankbaar voor elke gift die een donateur geeft, omdat hierdoor meer mensen kunnen worden geholpen Gleaning For The World. #geef #non-profit #lynchburgva #roanokeva #charlottesville #richmondva #vabeach #gleaningvoor de wereld ...

Een nieuw jaar brengt nieuwe kansen.

2020 was een behoorlijk jaar - een jaar dat we niet snel zullen vergeten, maar hier bij Gleaning, we kijken vooruit naar alles wat 2021 te bieden heeft en we hopen op het beste. We zijn dankbaar dat we 2021 met u aan onze zijde mogen beginnen.

Een afhaalmaaltijd uit 2020 is om te onthouden hoe belangrijk het is om je buurman te helpen. In 2021 zijn we van plan onze programma's uit te breiden om nog meer van onze buren hier lokaal en over de hele wereld te helpen. We hopen dat je bij ons blijft om het allemaal te zien ontvouwen.

Gelukkig nieuwjaar voor jou en de jouwe! Moge God u en al uw inspanningen dit jaar zegenen.
#roanokeva #smithmountainlake #bedfordva #lynchburgva # 2021 #happynewyear
...

Vandaag is de laatste dag van 2020 - een dag waar zo velen grappen over hebben gemaakt:

"2021 kan hier niet snel genoeg komen." "Wanneer eindigt 2020?"

Nou, het is hier, mensen. Eindelijk is hij er! 2020 veroorzaakte een wereldwijde pandemie en een recordaantal natuurrampen. We hebben het drukker dan ooit en we hebben uw voortdurende steun nodig om ons te helpen bij onze missie om Gods liefde te delen en in tastbare behoeften te voorzien in 2021.

Het aftellen is begonnen ... en dat betekent dat u tot middernacht vanavond uw fiscaal aftrekbare eindejaarsgeschenk kunt geven aan Gleaning For The World. Uw donatie, ongeacht het bedrag, zal ons helpen onze missie voort te zetten om mensen in nood in 2021 te dienen. Doneer door vandaag uw cheque te mailen naar GFTW PO Box 645 Concord, VA, of door te doneren (per kaart of e-cheque) bij GFTW .org / HOPE

Hier is een gezond en vredig 2021. #lynchburgva #roanokeva #charlottesville #richmondva #vabeach #appomattox #gleaningvoor de wereld
...

Zend ons een bericht

2 + 13 =

Gleaning For The World, Inc., is geregistreerd bij de Internal Revenue Service als een 501 (c) (3) non-profitorganisatie. Alle schenkingen zijn fiscaal aftrekbaar onder deze status.