Nieuwsbrief, februari 2021

Hoe is je visie? Begin 2020 werd er zoveel gezegd over “20/20 Visie”- de visie hebben om vooruit te kijken, om de toekomst in beeld te brengen, om met succes weer een jaar door te komen. Wie had, terugkijkend, de gebeurtenissen kunnen voorzien die we vorig jaar hebben meegemaakt? 

Op dit moment 12 maanden geleden, Gleaning ging over op all-hands on deck-modus - een jaar dat begon met veranderingen, aanpassingen en aanpassingen. Ondanks de onvoorspelbare omstandigheden hebben we gedaan wat nodig was om trouw te blijven aan onze kernmissie:

De liefde van God thuis en over de hele wereld delen door de efficiënte levering van levensreddende goederen van hoge kwaliteit aan slachtoffers van armoede en verwoesting door het overschot van het bedrijf te verbinden met kritieke behoeften.

Tijdens de eerste weken van de pandemie veranderde de beschikbaarheid van productdonaties door bedrijven aanzienlijk. Verstoringen van de toeleveringsketen en onze normale productdonaties via langdurige partnerschappen werden drastisch verminderd of voor onbepaalde tijd opgeschort. 

Maar toen deze enorme uitdaging zich voordeed, God zorgde voor een nieuwe weg​ Gloednieuwe kansen kwamen tot stand - toegestaan Gleaning sterk aanwezig te blijven bij het verlenen van humanitaire hulp op zo'n kritiek moment.

Via ons lokale, nationale en internationale netwerk van partners waren we in staat om:

  • Miljoenen maskers en andere essentiële beschermingsmiddelen voor ziekenhuizen, verpleeghuizen en eerstehulpverleners in meerdere staten en landen.
  • Duizenden speelgoed en boeken voor kinderen die worstelen met 'thuisblijven'.
  • Een record dat een jaar lang 48,233 knuffeldieren breekt.
  • Meer dan 50 ladingen aan trekkers met aanhanger.
  • Bijna 20 ladingen voor trekkers met opleggers voor noodhulp tijdens een van de meest actieve orkaanseizoenen ooit.
  • Internationale humanitaire hulp ter waarde van meer dan $ 10,000,000 aan partners in 13 landen. 
  • Honderden duurzame kits voor vrouwelijke hygiëne - genaaid en geassembleerd om meisjes in de schoolgaande leeftijd te bereiken via nieuwe partners in Tanzania en de Fiji-eilanden.

 

 In totaal werd in 16,000,000 meer dan $ 2020 aan humanitaire hulpgoederen uitgedeeld. Moge God alle glorie ontvangen!

Voor mij persoonlijk was het een jaar als geen ander; Ik ben blij dat het voorbij is. Misschien ben je net als ik - je 'ziet' niet altijd met perfecte helderheid wat er zich precies afspeelt als je door een proces gaat. Misschien heb je het te druk om er gewoon doorheen te komen. Maar door de tijd te nemen om na te denken, door achteraf te kijken, kunnen waardevolle lessen worden onthuld - waardoor we dat kunnen groeien op belangrijke nieuwe manieren. Het kost tijd om na te denken over wat er is gebeurd. En natuurlijk een bereidheid.

Verreweg de grootste les voor mij? Ik moest leren leunen geheel op God. En om op Hem te vertrouwen. Terwijl ik elke dag om zijn hulp bad, kon ik niet met absolute duidelijkheid alles zien wat van invloed zou zijn op het werk Gleaning​ Maar terugkijkend op 2020, de tijd nemen om na te denken en Hem toe te staan ​​mij het jaar “in terugblik” te laten zien, zie ik nu dat alles zich precies zo heeft afgespeeld als het zou moeten. Ik ben verbaasd en vol ontzag.

Uw inzet voor Gleaning was significant en hield onze deuren open en ons team operationeel.  We hadden niet alles kunnen bereiken wat we hebben gedaan zonder onze trouwe partners.

Ons personeel bidt dagelijks - voor onze donateurs, onze vrijwilligers, onze ontvangende partners en de individuen, families en gemeenschappen die onze hulp hard nodig hebben. We weten dat we God nodig hebben om ons te leiden, te leiden en te leiden.

Dus, welke uitdagingen zal 2021 ons opleveren? In een wereld die in chaos, onrust en verwarring verkeert, is onze visie helder en constant:  Om de liefde van God thuis en over de hele wereld te delen door de efficiënte levering van levensreddende goederen van hoge kwaliteit aan slachtoffers van armoede en verwoesting door het overschot van bedrijven te verbinden met kritieke behoeften.

 We zijn gepassioneerd over ons werk - onze missie - en we weten dat u dat ook bent. En met uw steun kunnen we samen de minsten onder ons blijven helpen.

Uw financiële giften zijn cruciaal voor ons werk. Ik hoop deze maand iets van je te horen.

In service en partnerschap,

Jeane Smiley-Mason

President en COO

Onze laatste berichten

We hebben ongeveer de helft van de afspraken ingevuld. Wacht niet langer, de bloedaandrijving is volgende week! Bel Rachel op Gleaning vandaag op 434-993-3600 om u te registreren om bloed te doneren, of zoek naar onze drive op redcrossblood.org om u online aan te melden. #lynchburgva ...

9 Bid daarom op deze wijze: Onze Vader die in de hemel zijt, uw naam zij geheiligd.

10 Uw koninkrijk kome, uw wil geschiede op aarde, zoals in de hemel.

11 Geef ons heden ons dagelijks brood.

12 En vergeef ons onze schulden, zoals wij onze schuldenaren vergeven.

13 En leid ons niet in verzoeking, maar verlos ons van het kwade: want de uwe is het koninkrijk, en de macht en de heerlijkheid, in eeuwigheid. Amen.

Matteüs 6: 9-13 # nationaldayofprayer2021
...

Contact

7539 Stage Rd
Concord, VA, 24538

+434 (993) 3600

Zend ons een bericht

2 + 8 =

Gleaning For The World, Inc., is geregistreerd bij de Internal Revenue Service als een 501 (c) (3) non-profitorganisatie. Alle schenkingen zijn fiscaal aftrekbaar onder deze status.